Biz Kimiz?

Müşterilerine Arama Motoru Pazarlaması (SEM), Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Sosyal Medya Pazarlaması hizmetleri sağlar.

Biz kimiz?

I

nternet Reklam Evi; Arama Ağı Reklamcılığı, Raporlama ve Analiz, Görüntülü Reklamcılık ve Analytics sertifikalarına sahip uzmanlarıyla yüzlerce firmaya Arama Motoru Pazarlama desteği sağlamaktadır.

Müşterilerine Arama Motoru Pazarlaması (SEM), Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Sosyal Medya Pazarlaması hizmetleri sağlar.

İnternet Reklam Evi profesyonel Google Ads sertifikalı elemanlarıyla Reklam Maliyetlerinizden daha fazla gelir elde etmeniz için ve profesyonel Optimizasyon uzmanlarıyla Web Sitenizden daha fazla gelir elde etmeniz için çalışır.

Sizin için neler yapabiliriz.

 • SEM, SEO ve Sosyal Medya konularında firmanıza danışmanlık yapar.
 • SEM, SEO ve Sosyal Medya konularında elemanlarınıza eğitim verir.
 • Google Analytics ile Sitenizi her yönüyle ölçümler.
 • Web Sitenizi ve Açılış Sayfalarınızı optimize eder.
 • E-Ticaret sitelerinizin dönüşümlerini optimize eder.

Kısaca web üzerinde bir mağazanız veya firmanız varsa işlerinizi ön plana çıkarmak için ihtyacınız olan tüm hizmetleri karşılamaktayız. İnternet Reklam Evi ilk andan itibaren, sizin adınıza fikirler üretilir ve hayallarinizi gerçeğe dönüştürür.

İLK SEO; 1 ay içinde %15 BÜYÜME GARANTİSİ ile işinize destek olalım...

Bizimle çalışmaya yeni başlayacak olanlar için İLK SEO TANITIM Fiyatıdır.
İLK SEO; Anahtar Kelimelerin belirlenmesi, Yeni Keyword Önerileri ve Backlink inşaası işlemlerini kapsar.

shadow

İlk SEO Nedir?

1. Tanıtım Paketi

İlk SEO bizimle ilk defa çalışmaya başlayacak olan müşterilerimiz için hazırladığımız, tanıtım amaçlı bir pakettir.

2. İlk SEO neleri kapsar?

İlk SEO;

 • Anahtar Kelimelerin belirlenmesi
 • Yeni Keyword Önerileri
 • Google’daki Keyword kelimelerinizin sayısını artırma.
 • Kapsamlı Site Optimizasyonu.
 • Web sitenizin BackLink inşası.
 • Google bulunabilirliğini artırma.
 • Hatasız analiz raporları işlemlerini kapsar.
3. İlk SEO için ne kadar ödeyeceğim?

İlk SEO ile Sadece 99 Lira ödeyerek ile harika sonuçlar alabilirsiniz. İlk SEO ile %15 BÜYÜME GARANTİSİ veriyoruz.

4. İlk SEO nun sonuçları nasıl görülür?

Yeni bir web siteniz var ancak hiç ziyaretçiniz yok. Sadece tanıdığınız, web sitenizin adresini veridiğiniz kişiler sitenizi ziyaret ediyor ve web sitenizi ziyaret eden hiç yeni müşteri sizi aramıyorsa, İLK SEO tam size göre.

İlk Seo’dan ilk ay sadece 99 TL’ye faydalanabilirsiniz. Sonuçları 15 gün içinde fark edebilirsiniz.. Ziyaretçi sayınız hissedilir şekilde artacak. Google’da görünür olduğunuz kelimelerinizin arttığını göreceksiniz.

Google Ads Reklamları Nedir?

Google Ads Reklamım Nerede Yayınlanacak?

Google Ads reklamları hem Google Arama Ağına Reklam verebilir, hem de Google İçerik Ağında Metin ve Görüntülü Reklamlar verebilirsiniz. Google Ads ile Cep Telefonu ve Tablet kullanıcılarını hedeflemek için Mobil reklamlar da verebilirsiniz. Google Ads‘ü kullanarak aşağıdaki reklam çeşitlerinde reklam yayınlayablirsiniz.

 • Google Arama Ağı Metin Reklam
 • Görüntülü Reklam
 • Video Reklam
 • Mobil Reklam
 • Alışveriş Reklamları
Ne Kadar Harcarım?

Google Ads reklam bütçesi dinamiktir. Sizin tercihlerinize bağlı olarak değişiklik gösterir. Kontur vb. çözümler sunan ve web sitenize bakıp fiyat teklifi veren firmalardan kaçının. Google’nin Google Ads için verdiği sabit bir fiyat teklifi yoktur. Harcayabildiğiniz kadar tutarla reklam verebilirsiniz. Ancak bu çok parası olan daha üst sıralarda çıkar anlamına gelmez. Tam aksine Reklamlarını bilinçli yöneten her zaman daha karlıdır.

Google Ads reklamlarında ilk sırada olmak mümkün mü?

Google Ads de reklamların yerleşimi iki faktör tarafından belirlenir. Bunlar Reklamın Kalite Puanı ve TBM (Tıklama Başı Maliyet) dir.
TBM İlgili Anahtar Kelimedeki rekabet ve arama yoğunluğuna göre belirlenir. Deneyimsiz ve ölçmeden yapacağınız reklamlarda aşırı bütçe harcayabilirsiniz veya reklamınız hiç görünmeye bilir.
Kalite Puanı ise; Anahtar Kelime, Reklam Metni, Açılış Sayfanız ve kullanıcıların reklamınıza gösterdiği ilgi seviyesi ile belirlenir.
Kalite Puanı yükseldikçe Ortalama TBM niz düşecektir.

Google Ads Reklamlarını nasıl yönetiyorsunuz?

Google Reklamlarından maksimum getiri sağlamanız için çalışıyoruz. Bunun için öncelikle sizin için bir KONSEPT belirliyoruz, sonrasında reklamlarınızı optimum şekilde yönetiyoruz, Google Web Sitesi Optimize Edici ile Açılış sayfalarınızın testlerini yapıyor ve yeniden tasarlıyoruz.
100 lerce reklam kampanyası yönettik, hemen her sektörden müşterilerle çalıştık. Bütün bunları yapılabilecek en şeffaf şekliyle sizlere sunuyoruz. 7 gün 24 Saat Google Ads verilerinize erişebilirsiniz.