Benim İşletmem Toplu Kayıt

Benim İşletmem Toplu Şube Kaydı Çalışması

10’dan fazla bayisi veya şubesi bulanan markaların, firmaların lokasyonlarını saha çalışması yaparak işletme hesaplarının doğrulanmasını sağlıyoruz, hesap bilgilerini güncelleyip, fotoğraflarını çekiyor veya mevcut fotoğraflarınızı sizin adınıza sisteme yüklüyoruz. Yerel rehberler platformumuzda duyurusunu yaparak rehberleri işletmeye davet ediyor, yorumları ve verdikleri puanlamalar ile haritalar üzerindeki popüleritenizi yükseltiyoruz. Sahada işletmeler dolaşılıp birebir çalışma yapılmaktadır. Güncel olmayan sokak görünümlerini de güncelleyerek ziyaretçilerinizin işletmenizi kolayca bulmaları için gerekli tüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda farklı harita ve uygulamalardaki konum bilgilerinizi de kontrol edip güncel olmasını sağlamaktayız. Eksik olan bilgiler diğer haritalara da eklenmektedir.

Tüm şubelerinizi tek hesapta görüp şubeleriniz için ayrı ayrı ziyaret istatistiklerini görebilirsiniz. Şubelerin yoğunluk saatleri, telefon ile arayan, yol tarifi alan, yorum yazan, fotoğraf ekleyen kişiler hakkında bilgileri anlık olarak panelinizden görebilirsiniz.

Google Street View Trusted
Google Street View Trusted

Şu anda çalışmaları devam eden ve çok yakında tüm cihazlarda kullanılabilir olacak kameralı arama sistemi (Google Lens) ile bu çalışmalar daha da anlam kazanacak. Ziyaretçileriniz işletmenize girmeden telefonunun kamerasını işletmenizin vitrinine, tabelasına tutarak, işletme hakkında bilgi sahibi olabilecek, diğer kullanıcıların önerilerini dikkate alarak kararını verecektir.

Şu anda pek çok işletme çeşitli veri kaynaklarından otomatik oluşturulmuş, “benim işletmem” hesaplarından habersiz ve sahiplenmemiş durumdadır. Bu hesapların sahiplenilmesi, optimize edilmesi firmalar için hayati önem taşımaktadır. Google arama sonuçlarının en görünür alanındaki bu bilgiler arama yapan ziyaretçilerinde en çok tıkladıkları alanlardan birisidir.

İşletme Hesaplarınızın optimize edilmesi, toplu şube güncellemesi ve sahiplenme işlemleri için bizi arayın.

Neler Yapıyoruz

 • Google İşletme hesabınız yoksa hemen oluşturuyoruz, varsa içeriğini güncelliyoruz.
 • Google’ın onay verdiği teknik ekipmanları kullanarak, iş yerinizin 360 derece yüksek kalite fotoğraflarını çekiyoruz.
 • Bunları bilgisayar ortamında düzenleyip, Google’a yüklüyoruz.
 • Google arama sonuçlarında veya Google Haritalarda, iş yerinizin bilgilerini içeren kutu görünmeye başlıyor.
 • Bu kutuda “Dışını Görün” yerine artık “İçini Görün” seçeneğini gösterebiliyoruz. Tıklandığında da, ziyaretçileri, iş yerinizin içini gösteren ve 360 derece çekilmiş onlarca fotoğraftan oluşan bir sanal tura çıkarıyoruz.
 • Konuyla ilgili daha fazla bilgi edinmek, avantajları öğrenmek, fiyatlar hakkında bilgi edinmek için bizi arayın. Dilerseniz detayları telefonda anlatabiliriz veya talebiniz olursa sizi iş yerinizde ziyarete gelebiliriz.

Avantajlarınız

 • Hedef kitleniz işletmenizi sanal gezinti teknolojisi ile cep telefonu, tablet ya da bilgisayarlardan kolayca gezebilir.
 • Benzerlerine göre düşük maliyetli olmasına karşın fayda oranı yüksektir.
 • Google Maps ile entegre olarak çalışır.
 • Google Arama sonuçlarında görünürlüğünüz artar.
 • Potansiyel müşterilere ulaşmayı kolaylaştırır.
 • Sanal turunuzu web sitenizde yayınlayabilir, hedef kitlenize işletmenizi ve ürünlerinizi yakından tanıma şansı sağlayabilirsiniz.
 • Sosyal medya üzerinde de kullanılabilen etkin bir pazarlama aracıdır.
 • Cep telefonu, tablet ve pc ortamlarında kullanılabilir.
Google Street View Trusted

PANORAMA

1,153
Google Street View Trusted

GÖRÜNTÜLEME

3,543,549
Google Street View Trusted

İŞLETME KAYDI

484
Google Street View Trusted

DEĞERLENDİRME

80

Bize Ulaşın

36°0 Sanal Tur talepleriniz için bizi arayabilir ya da yandaki formu doldurarak daha fazla bilgi talep edebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

İnternet Reklam Evi

İletişim Formu

Bu iletişim formu bizimle iletişime geçmeniz için oluşturulmuştur. Ancak zorunlu olarak doldurmanız gereken hiç bir alan yoktur. Bizim size geri dönüş yapmamızı istiyorsanız irtibat bilgilerinizi doldurabilirsiniz.

Adres

Mimar Sinan Mahallesi, Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad. Yedpa Ticaret Merkezi G Caddesi No: 142/AS, 34570 Ataşehir/İstanbul

Telefon

Tel: (0216) 540 08 18
Faks: (0216) 540 08 18

İnternette Kaybolmayın Google Benim İşletmem kaydınız ile GÖRÜNÜR OLUN müşterileriniz ile iletişime girin..

Google Lisanslı Ajansıyız ve Google Sokak Görüntüsü teknolojisini kullanıyoruz.

shadow