Google Benim İşletmem

GMB Güvenilir Doğrulayıcı Ekibimiz, hesap doğrulanma sorunu yaşayan işletmelerin anında doğrulanmasını sağlar.

Google Benim İşletmem; işletmelerin ve kuruluşların Arama ve Haritalar da dahil olmak üzere Google’daki çevrimiçi varlıklarını yönetmelerini sağlayan ücretsiz ve kullanımı kolay bir araçtır. İşletme bilgilerinizi doğrulayarak ve düzenleyerek hem müşterilerin sizi bulmasını sağlayabilir, hem de onlara işletmenizin hikayesini anlatabilirsiniz.

Google Benim İşletmem Güvenilir Doğrulayıcı Nedir?

Google Benim İşletmem (My Business) Güvenilir Doğrulayıcı servisi, işletmelerin Google tarafından yetkilendirilmiş uzman temsilciler tarafından doğrulanmalarını sağlayan yeni bir hizmettir. Posta ile, telefonla veya e-posta ile doğrulamada sorun olması durumunda, Google Güvenilir Doğrulayıcı (GMB Trusted Verifier) ünvanına sahip Google temsilcilerimizden yardım isteyebilirsiniz. Bu temsilciler aracılığıyla işletme hesabınızın doğrulaması, iş yerinizde anında gerçekleşmektedir.

Benim İşletmem konusunda uzman, Google temsilcileri tarafından iş yeriniz ziyaret edilmekte, işletmeniz google doğrulama politikalarına uygunsa doğrulanmaktadır.

Google Benim İşletmem Destek Ekibi
Google Benim İşletmem Destek Ekibi
Google Benim İşletmem Destek Ekibi

Neden Ücretli?

Ekibimiz talebiniz üzerine iş yerinizi ziyaret eder, Google Benim İşletmem hesabınızı düzenler, içeriğinizi, anahtar kelimelerinizi, kategorinizi optimize eder, işletmenizin, ürünlerinizin fotoğraflarını çeker, ücretsiz web sitenizi oluşturur, yayınlar hakkında bilgi verip hesabınızı nasıl kullanmanız gerektiği konusunda sizi birebir bilgilendirir. Google Ads Express ile reklam verebilmenizi ve bunları yönetmenizi sağlar.

Bu servisimiz ücretsiz olan Google servislerine ek olarak iş yerinizi ziyaret, birebir destek ve hesap yönetim hizmeti içerdiği için ücretli bir servistir. Google’ın bu konudaki 3. taraflar ile çalışma politikasını okumak için tıklayınız.

Google Benim İşletmem yardımıyla, işletme bilgilerinizin Arama ve Haritalar da dahil olmak üzere Google’da nasıl görüneceğini ücretsiz yönetin. Yeni ve eski müşterilerle etkileşimde bulunun ve onlara işletmenizin hikayesini anlatın.
Başlamak için google.com/business adresini ziyaret edin.

İşletmenizin hesabı hakkında bir bilginiz yoksa, bununla uğraşmak istemiyorsanız, işletmenizle ilgili haritalar ve arama sonuçlarında görünen yanlış bilgileri düzeltemiyorsanız size bu konuda birebir destek veriyoruz. Bunun için size en yakın personelimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Google Haritalar'da, Arama'da ve Daha Fazlasında Yerinizi Alın!

Google Benim İşletmem’e nasıl kayıt olunur?

Error: The video (https://www.youtube.com/watch?v=ho9f_zZ8K3M) couldn't be embedded.

Google Benim İşletmem İle Ücretsiz Web Sitesi

GBİ’de Google Ads Express ile nasıl reklam verilir?