SEO Plus

SEO Plus paketi satın aldığınız sürece anahtar kelimeleriniz Google’da yükselmeye ve yeni anahtar kelimeler Google tarafından indexlenmeye devam eder.

SEO Plus, web sitesi sıralamanızı yükseltmek için benzersiz bir araçtır.

Online satışlarını artırmak isteyen, SEO konusunda yeterli bilgisi olmayan ve sonuçları görmeden çok para yatırmak istemeyen kişiler için tasarlanmış bir araçtır.

SEO Plus'ı neden kullanmalısınız?

Web sitesi optimizasyonu

Web geliştiricilerimiz ve SEO Uzmanlarımız, Google arama motorunun gereksinimlerini ve genel SEO uygulamalarını esas alarak web sitenizin daha fazla arama motoru dostu ve güvenilir olmasını sağlıyor.

Web sitesi görünürlüğünün geliştirilmesi

Potansiyel müşterileriniz ürünlerinizi göremiyorsa ürünlerinizin piyasadaki varlığından söz edilemez. SEO Plus sıralama yükseltme hizmetimiz kapsamında, web sitenizin Google’daki görünürlüğünü artırıyor ve ziyaretçi sayınızı artıracak anahtar kelimelerle web sitenizi EN ÜST sıralara yükseltiyoruz.

Daha fazla ziyaretçi - daha fazla kazanç!

Web sitesi görünürlüğünün artırılması ve Google EN ÜST sonuçlarında web sitenizin sıralamasının yükseltilmesi.

Online iş hacminde artış

SEO teknolojisi para tasarrufu yapmanın, hedef kitlelerinizin sayısını ve satışlarınızı artırmanın etkili bir yoludur. Online işletmenizin verimliliğini on kata kadar artırmanıza ve kontrol edebilmenize izin veren bir araçtır.

SEO Plus Paketi Nedir?

Yeni bir Web Siteniz var ve Web Siteniz henüz Google Görünmüyor mu?
Dert değil Web Sitenizi Google’da görünür yapalım.

SEO Plus Paketi ile Web Siteniz Google’da görünmeye başlar. Yeni müşterilere ulaşır, Web Sitenizden para kazanmaya başlarsınız.

YENİ MÜŞTERİLER SİZİ ARIYOR!
MÜŞTERİLERİN SİZİ DAHA KOLAY BULABİLMELERİ İÇİN GOOGLE SIRALAMALARINIZI YÜKSELTİN

SEO Plus hizmetini hemen şimdi başlatın ve web sitenizi büyük sıralama başarılarına ulaşmış 6000 den fazla web sitesi arasına ekleyin!

SEO Plus paketi satın aldığınız sürece anahtar kelimeleriniz Google’da yükselmeye ve yeni anahtar kelimeler Google tarafından indexlenmeye devam eder.

Size En Uygun SEO Bütçesini Seçiniz

BAŞLANGIÇ SEO 1 ay içinde %15 büyüme

SEO PLUS PAKETİ2 aydan itibaren %60 büyüme garantisi

8559

Web sitesi SEO Plus ile yükseltildi

7389

Google sıralamaları geliştirildi

6398

Webmaster SEO Plus kullanıyor

178

Ülke bizimle çalışıyor

1059 K

Rapor müşterilere gönderildi

792 K

Google’daki EN ÜST 10 Anahtar Kelime

SEO Plus hizmetimize dahil olanlar:

WEB SİTENİZE EN UYGUN ANAHTAR KELİMELERİN SEÇİMİ : SEO uzmanlarımız web sitenizin satış ve ziyaretçi trafiğini artıracak en uygun anahtar kelimeleri seçerler.

WEB SİTESİ ANALİZLERİ : Web sitesi analiz aracını kullanarak, web sitesi kurulumu ve SEO endüstrisinin normlarına uygun olup olmadığını görmek için web sitenizi genel bir analize tabi tutarız.

WEB SİTESİ ARAŞTIRMASI : Kişisel yöneticiniz üst düzey SEO uzmanlarımızla işbirliği yaparak web sitenizle ilgili manuel analizler yapar ve hatalarınızı düzeltmeye yönelik raporlar hazırlar.

WEB SİTELERİNE EN UYGUN LİNKLERİN YERLEŞTİRLMESİ : Beyaz şapka teknolojisine uygun olarak web sitelerine backlinkler yerleştirir ve bunları sürekli olarak sayıları ve kaliteleri yönünden kontrol ederiz.
Bu hizmet, web sitenizin içeriğiyle ilgili web kaynaklarına doğal bağlantıların yerleştirilmesini sağlar. Yerleştirilen linkler benzersiz içeriklerle birleştirilir – bu işlem en iyi sonuçlara ulaşmamızı sağlar. Çeşitli konularda faaliyet gösteren 50.000′den fazla yüksek kaliteli partner web sitesine sahipiz. Sitelerin seçim işlemi, alan adı süresi ve Google Trust Rank verilerine göre dikkatli bir şekilde seçilmektedir.
Link inşaası aşağıdaki oranlara göre aşamalı olarak gerçekleştirilmektedir:

% 40 Anchor (Çapa)Linkler
% 50 Anchor (Çapa)Dışı Linkler
% 10 Marka AdıLinkleri

SIRALAMA GÜNCELLEMELERİ : Yükselen anahtar kelime sıralamaları (ücretsiz analytics) günlük olarak güncellenir.
MÜŞTERİ DESTEĞİ : Yöneticilerimiz sürekli olarak SEO hizmetini takip eder ve web sitesi sahiplerine / yöneticilerine raporlar gönderirler.

Başlangıç SEO hizmeti satın aldığınızda:

Gelişmiş web sitesi görünürlüğü

SEO yükseltme hizmeti kapsamında, web sitenizin Google′daki arama motoru görünürlüğünü geliştiriyor ve ziyaretçi trafiğini artıran anahtar kelimeler sayesinde EN ÜST sıralara gelmesini sağlıyoruz.

Yeni web sitesi ziyaretçileri

Görünürlüğünün artırılması ve Google′da ÜST sıralara yükseltilmesi Web sitenizin ziyaretçi sayınızı artırır. Daha fazla ziyaretçi = daha fazla kazanç!

Web sitesi hatalarının düzeltilmesi

Uzmanlarımız, Google arama motorunun gereksinimlerini ve genel SEO uygulamalarını esas alarak web sitenizin daha fazla arama motoru dostu ve güvenilir olmasını sağlıyor.

İnternette Kaybolmayın Google Ads Reklamları ile hemen GÖRÜNÜR OLUN tıklandıkça kazanın.

Tüm Reklam Kampanyalarınız, Tüm Google Ağlarında Sertifikalı Google Ads Reklam Uzmanlarımızca yönetilir.

shadow